In onze tweewekelijkse podcast gaan we in gesprek met financieel planners over belangrijke geldzaken.
In deze podcast praat Mark Dukers CFP®, directeur FFP, met Marco Vonk CFP® REP, Financieel Planner en gaan zij in gesprek over een onderwerp wat veel mensen bezighoudt: het kopen van een huis en de regels die daarbij horen.
We leggen helder uit wat de eigenwoningregeling inhoudt, wanneer je hypotheekrente mag aftrekken van de belasting en waar je allemaal aan moet denken als je voor het eerst een woning koopt.
We zetten alles voor je op een rij, zodat jij de juiste keuzes kunt maken.
Over de podcast serie
Je financiën op orde hebben voor nu en later. Wie wil dat niet? In deze podcast serie ‘Over geld en goed leven’ richten we ons op allerlei financiële zaken, zoals je pensioen, je spaargeld, echtscheiding, je hypotheek en je bedrijf. Wie weet zitten er een paar mooie tips of ideeën voor jou tussen!
Alle afleveringen